NOVÁ ZELENÁ
ÚSPORÁM 2021+

Získejte dotaci až 180 000 Kč na nové vytápění nebo až 225 000 Kč pro zvýhodněné kraje na pořízení fotovoltaiky. Garantujeme obdržení dotace a vše za vás vyřídíme na klíč a bez starostí.

Dotace Nová zelená úsporám se dočkala nové úpravy v říjnu 2021. Můžete ji využít na výměnu elektrického topení nebo kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo. Program podporuje také pořízení vlastní fotovoltaiky nebo nabíjecí stanice.

Dotace z programu Nová zelená úsporám je nyní dosažitelnější.

Kdo může nyní o dotaci žádat?
Dotaci na fotovoltaiku z dotačního programu Nová zelená úsporám mohou využít všichni majitelé rodinných domů. Nově mohou o dotaci požádat také rekreační objekty, které mají přidělené číslo popisné či evidenční s podmínkou, že jsou alespoň 24 měsíců využívány k trvalému bydlení.

Instalace fotovoltaiky je dotačně podporovaná od 2kWp do 10 kWp výkonu včetně a kapacita baterií musí odpovídat maximálně dvojnásobku instalovaného výkonu fotovoltaiky. Velikost instalované elektrárny ani baterie omezena není.

Podmínkou je, že elektřinu vyrobenou fotovoltaikou musíte využít pro pokrývání vlastní spotřeby, nikoliv pro prodej elektřiny do sítě.

S dotací Nová zelená úsporám pokryjete maximálně 50% nákladů na pořízení fotovoltaiky, přičemž můžete získat dotaci až 225 000 Kč na jeden rodinný dům. Částku je možné ale významně zvýšit kombinací s dalšími produkty snižujícími ekologickou zátěž. K fotovoltaice můžete pořídit například dobíjecí stanicí Wallbox, nebo tepelné čerpadlo.

Proč s námi?

  1. navrhneme vám řešení na klíč bez starostí
  2. garantujeme vám získání dotace při splnění podmínek
  3. v případě potřeby vám pomůžeme s financováním

Více o dotacích z programu Nová zelená úsporám 2021+ pro úsporné bydlení se dočtete zde.

Kontakt

+420 800 333 335
info@evonaqo.cz

Evonaqo s.r.o.
IČO: 14434083, jsme plátci DPH.
Sokolská 60, 120 00 Praha 2

    Zanechte nám Váš kontakt a my se Vám ozveme.
    Sestavíme pro Vás na míru nejvhodnější nabídku řešení.