Nečekejte. Dotace z programu Nová zelená úsporám je nyní dosažitelnější

Získejte dotaci až 180 000 Kč na nové vytápění nebo až 225 000 Kč (pro zvýhodněné kraje) na pořízení fotovoltaiky. Garantujeme obdržení dotace a vše za vás rádi vyřídíme na klíč a bez starostí.

Státní dotační program Nová zelená úsporám se dočkal nové úpravy v říjnu 2021. Můžete jej využít na výměnu elektrického topení nebo kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo. Program podporuje také pořízení vlastní fotovoltaiky nebo nabíjecí stanice.

Nová zelená úsporám 2021+

Kdo může nyní o dotaci žádat?
Dotaci na fotovoltaiku z dotačního programu Nová zelená úsporám mohou využít všichni majitelé rodinných domů a nově ji mohou získat také rekreační objekty s přiděleným číslem popisným či evidenčním s podmínkou, že jsou alespoň 24 měsíců využívány k trvalému bydlení.

Dotaci na fotovoltaiku můžete získat na elektrárny od 2 do 10 kWp výkonu včetně, přičemž kapacita baterií musí odpovídat maximálně dvojnásobku instalovaného výkonu fotovoltaiky. Velikost instalované elektrárny ani baterie omezeny nejsou.

Podmínkou rovněž je, že elektřinu vyrobenou fotovoltaikou musíte využít pro pokrývání vlastní spotřeby, nikoliv pro prodej elektřiny do sítě.

S dotací Nová zelená úsporám pokryjete až 50 % nákladů na pořízení fotovoltaiky, na jeden rodinný dům můžete získat dotaci až 225 000 Kč. Částku je dále možné významně zvýšit kombinací FVE a dalších opatření, která snižují ekologickou zátěž. K fotovoltaice tak můžete pořídit například  dobíjecí stanicí Wallbox nebo tepelné čerpadlo.

Proč s námi?

 1. O vše se postaráme. Navrhneme řešení na klíč bez starostí.
 2. Dotace zaručena. Smluvně garantujeme získání dotace při splnění podmínek.
 3. Financování. Pomůžeme s ním, když budete potřebovat.

Více o dotacích z programu Nová zelená úsporám 2021+ pro úsporné bydlení se dočtete zde.

Kontakt

+420 800 333 335
info@evonaqo.cz

Evonaqo s.r.o.
IČO: 14434083, jsme plátci DPH.
Sokolská 60, 120 00 Praha 2

  Nechte nám zde svůj kontakt, ozveme se.
  Rádi vám sestavíme nabídku na míru nebo zodpovíme vaše dotazy.

   Nechte nám zde svůj kontakt, ozveme se.
   Rádi vám sestavíme nabídku na míru nebo zodpovíme vaše dotazy.